Firmy - 20. 6. 2023

Váš sex může být stále lepší a lepší

Nevěříte tomu, že váš sex se může neustále zlepšovat, i když stárnete? Opačným tendencím bohužel nahrává současný životní styl mladých lidí, což pak způsobuje ztrátu erekce ještě v produktivním věku, ale jestliže si uvědomíte, že jdete doslova opačným směrem, než jakým byste měli jít, pak prozřete a stanete se, jak někteří lidé praví, osvícenými. V čem taková osvícenost spočívá?

dívka u moře

Nevytvářejte ze svého těla kontejner na odpadky – stačí nahlédnout do nákupních vozíků lidí, co nakupují potraviny v supermarketech, a máte zevrubnou představu o tom, jak se asi bude vyvíjet jejich další život. Čím více uzenin a masa, sladkostí, konzervovaných polotovarů, alkoholu, cigaret, bílého pečiva a energetických drinků, tím více zdravotních problémů a návštěv lékaře. Zajděte raději do prodejny zdravé výživy – tam se dozvíte, jak svůj jídelníček optimalizovat.

dívka v plavkách

Hýbejte se – co naplat, bez pohybu to nepůjde, a kdo si myslí, že válení na kanapi je životní ideál, brzy zjistí pravý opak. Choďte hlavně více pěšky, zejména po schodech, nepoužívejte výtah a auto na kdejaký přesun a jezděte také na kole, nikoli na elektrokole. A pozor na adrenalinové sporty, těm se raději vyhýbejte.

Nestresujte se – stres je zabiják všeho živého a sebere vám i vaše iluze ohledně perfektní erekce. Kdo se chce milovat a užívat rozkoš v plném rozsahu, musí se stresem rázně zatočit. Budou vám v tom nápomocné i bylinky, jako náhrada za Viagru, které zlepšují vyplavování testosteronu a zabrzdí abnormální produkci stresových hormonů, například adrenalinu.

Pojímejte sex velkoryse – víte, co je to velkorysý sex? Je více otevřený, kde proudí energie, a kde se oba aktéři skutečně milují se vším všudy. Milujte svá těla, vnímejte jejich tvary, barvy a také chuť a vůni, odložte syntetické parfémy a preferujte přirozenou (zdravou) vůni ženské vagíny a potu v podpaží a na chodidlech. Podle přitažlivosti potu vašeho partnera či partnerky, což je dáno tzv. geny MHC, dokážeme rozpoznat, zda je dotyčný protějšek ideální pro plození zdravých potomků.

Copyright 2024 | Theme By WPHobby. Proudly powered by WordPress