Mobil - 4. 8. 2022

Mobil pro všechny

Mobilní telefony jsou v dnešní době již zcela normální. A v tomhle mi dá samozřejmě každý za pravdu. Ukažte mi v tomto století, kdo nemá mobilní telefon? Já sama ani nejsem výjimkou, protože já dokonce mám dva mobilní telefony a můj syn, který je ve druhé třídě, tak má taky jeden mobilní telefon. A vy se mi nedivte. Protože v dnešní době je to nejlepší mít mobil, protože takhle se můžete spojit s opravdu s každým členem rodiny nebo i s přáteli.

Mobil už umí mnoho věcí.

A můj syn má stále mobilní telefon u sebe. Pořídila jsem mu na mobilní telefon takovou malou ledvinku, takže se nemusím bát, že mobilní telefon někde odloží nebo ho ztratí. Navíc syn už ví, že mobilní telefon venku nemá vůbec vytahovat. Ten mobilní telefon má pouze na to, když mu já anebo jeho babička voláme. Syn totiž moc rád běhá po venku a taky má rád různá hřiště, takže je velmi praktické, když má mobilní telefon u sebe a já ho mohu kdykoliv urgovat. Navíc v poslední době velmi slýchám televizi, že se třeba děti ztratí v lese anebo někde na poli anebo někde jinde.

I děti chtějí mobily.

Proto si myslím, že mobilní telefon je perfektní, když máte dítě, které je moc akční a rádo běhá po vesnici. Na vesnici je zcela běžné, že děti běhají po venku a nesedí doma. Já sama vůbec toho nejsem žádný odpůrce a opravdu nechápu lidi, kteří třeba svým dětem nechtějí dopřát mobilní telefon. Vždyť to jde taky o to, že jsou takové dětské party, kde se pak mohou děti smát ostatním dětem, když nemají mobilní telefon. Takže já raději udělám to, že dítěti pořídím mobilní telefon jenom už kvůli tomu, aby zapadlo do party. Já sama jsem totiž jako dítě velmi trpěla, když jsem jako jediná z naší dětské party neměla kolečkové brusle. Hodně mě bavilo jezdit, ale musela jsem si je půjčovat od kamarádky, A bylo mi vždycky trapně, když já jsem za jezdci musela běhat. Nyní vím, že je lepší do party zapadnout. 

Copyright 2024 | Theme By WPHobby. Proudly powered by WordPress