Mobil - 27. 7. 2022

Drahý mobil

Vzpomínám si, když na minulé Vánoce jsem dostala jako dárek opravdu kvalitní mobilní telefon. Ani nevíte, jak jsem byla překvapená a jak moc mě to potěšilo. A ještě větší radost jsem měla z toho, že mi tento mobilní telefon koupil můj přítel, se kterým jsem chodila sotva čtyři měsíce, opravdu něco málo přes tři měsíce. Takže jsem si říkala, že ani vlastně logicky tak drahé dárky si dávat nebudeme, že si koupíme jenom něco málo do pětistovky a bude to.

Velmi často volám příteli.

Já jsem tedy příteli koupila opravdu parfém, který se stál jedenáct stovek, ale řekla jsem si, že je lepší koupit něco než nic anebo něco moc levného. Víte, každý dárek potěší, alespoň podle mě. Já jsem spíše zastáncem toho, že i na ceně záleží. Protože když člověk koupí nějaký úplně levný dárek, tak mně osobně se to moc nelíbí. Ale rozdíl je, když někdo udělá ručně dělaný dárek, který zase já osobně oceňuji nejvíce. A byla jsem velice překvapená a taky v šoku, když jsem si rozbalila dárek právě od přítele. Neměla jsem vůbec slov, skoro jsem mu ani nepoděkovala.

Mám ráda kvalitní mobil.

Takže jsem nevěděla, co říct. Asi až po pár minutách jsem příteli řekla, jestli to myslí vážně, že jsme se přece dohodli, že si nebudeme vůbec dávat takhle předražené dárky, natož dárek za dvacet pět tisíc korun. Nevěděla jsem, jak reagovat na, tak perfektní drahý mobilní telefon. A ze začátku jako první jsem chtěla tento dárek vrátit. Přece si nevezmu tak drahý mobilní telefon, když nejsme ani manželé a nejsme spolu ani rok. Jsme spolu sotva čtyři měsíce a už tak drahé luxusní dárky? Samozřejmě, že mobilní telefon jsem se nakonec nechala, ale bylo mi trapně, že jsem příteli dala opravdu jenom tak malý a levný dárek. Jenomže co jsem měla dělat. Řekla jsem si, že když takový mobil mám, tak si ho budu náležitě oceňovat a vážit si ho. Já si vždycky hodně vážím věcí, které od někoho dostanu, jsem za to vděčná.

Copyright 2023 | Theme By WPHobby. Proudly powered by WordPress