Výrobky - 16. 7. 2022

Další vlna na obzoru


Letní sen končí.

Užít si klidné léto bez omezení a hrozby, to bylo jako sen. Jenže tenhle sen pomalu končí. S nástupem podzimního počasí bude zase zdraví občanů v ohrožení. Na vině je především pokles teplot, který umožní virům a bakteriím přežívat delší dobu. A potom také nevyzpytatelné počasí, především déšť, jež nás nutí pobývat v uzavřených prostorách společně s množstvím dalších lidí. O cestování hromadnou dopravou ani nemluvě.

žena u okna virus

Ovšem pozor, ne každé kýchnutí nebo zakašlání je hned známkou smrtelného stádia covidu nebo jeho poslední agresivní mutace. Někdy to může být prostě jen rýma nebo obyčejný kašel. Ano, běžné nachlazení z našich životů nevymizelo, jen jsme si ho přestali všímat a bojíme se nejhoršího.

Iluze bezpečí číhá na všechny.

Pokud jste podstoupili očkování, tak se nejspíš cítíte v bezpečí, očkování vás přece ochrání. Zásadní otázkou v tomto případě je, kdy jste se nechali očkovat? A máte stále dostatečnou hladinu protilátek? Odpověď na druhou otázku z očkovacího průkazu ani křišťálové koule nevyčtete. To musíte prostě otestovat.

Pro celou rodinu můžete testy na protilátky https://www.covidexpert.cz/testy-na-protilatky/ nakoupit u prodejce Covidexpert a doma otestovat klidně celou rodinu. Jedná se o spolehlivé testy švýcarské produkce s certifikátem pro samotestování. Objednáte online a doma podle návodu provedete testování, žádné čekání u lékaře a vystavování se riziku případné nákazy od jiných pacientů.

test covid ruka

Testování v tomto případ probíhá z krve, nikoliv ze slin, jak jste možná zvyklí. Ale nebojte se, potřebujete jenom drobnou kapku krve z prstu. To opravdu zvládnete doma, stačí vám jen chvilka času a klidná ruka. Testy pro domácí použití dostanete s podrobným návodem k provedení i k odečtení výsledků. Stačí se jich držet a za chvíli můžete mít v ruce výsledky, které vám poví, zda ještě máte v těle dostatečnou hladinu protilátek po očkování nebo prodělané nemoci. A podle zjištěných výsledků se můžete informovaně rozhodnout o dalším postupu.

Copyright 2024 | Theme By WPHobby. Proudly powered by WordPress