Výrobky - 30. 5. 2022

Brýle v bezpečí

Kam jsme si dali brýle? Proč je mám poškrábané? Kolik jich musím mít? My co nosíme brýle tyhle otázky známe a hlavně si je i každý den několikrát zopakujeme. Brýle někam odložíme, odejdeme a zapomeneme kde jsme si je vůbec položili. A když už jsme u toho pokládání, tak většinou u mě převládá zlozvyk si brýle položit tak že se jim něco stane. Poškrábou se, vypadne sklíčko, nebo se přímo zlomí. V každém případě si budeme muset zajít do optiky a nechat si brýle opravit. A pokud se vám to stává vícekrát do roka tak nám finanční částka na opravu vyroste. Takže s pouzdrem na brýle určitě ušetříme své finance i brýle.

brýle

Ale co by jsme pro to mohli udělat aby se nám brýle neváleli jen tak na stole? Když můžou být ochranná pouzdra na mobil, sluchátka, boty a já nevím co čeho, tak proč by jsme my nemohli mít pouzdro na brýle? Tohle je naprosto skvělí nápad, jen ho začít praktikovat a naše brýle budou v bezpečí.

brýle

Ale pouzdro musí být kvalitní a taky se nám musí líbit že ano. Dámy i pánové určitě ocení elegantní pouzdro, které si mohou vzít kamkoli. Opravdu se investice do pouzdra na brýle oplatí. Vždy když je nebudeme používat tak si je můžeme schovat a tak víme že se jim opravdu nic nestane. Nehrozí jím poškrábání, nebo zničení. Ale firma nenabízí pouze pouzdra na brýle. Můžete si zde zakoupit i nové brýle pokud už vám ty staré sloužili. Nebo pokud sháníte stylové brýle na léto tak určitě k navštívení eshopu nešlápnete vedle. A jak to tak bývá tak i pro sluneční brýle si můžete pořídit pouzdro.

Má osobní zkušenost :D. Sluneční brýle se mi opravdu váli kdekoliv, nejčastěji třeba v autě, kde je dám buď pod rádio a nebo na sedadlo spolujezdce, tam se jim může ledaco přihodit. Tak jsem si pořídila pouzdro abych předešla škrábancům a brýle jsou stále jako nové. A nemusím se o ně bát.

Copyright 2024 | Theme By WPHobby. Proudly powered by WordPress