Výrobky - 9. 7. 2022

Kočárky, na které rodiče nedají dopustit

Vybrat ten správný kočárek nemusí být vždy lehké, především pak pro rodiče, kteří čekají svého prvního potomka, a ve světě dětského vybavení se ještě plně neorientují. Chcete-li vsadit na jistotu, zvolte značku, kterou si zamilovali rodiče po celém světě. Je to značka Kunert https://zelenazirafa.cz/cs/186-detske_kocarky_kunert. Který kočárek vévodí tento rok?

žena s kočárkem

Kunert Mata 2v1

Nechcete-li se zabývat hledáním dvou různých kočárků, zvolte možnost vybrat sportovní korbičku i tu hlubokou dohromady, k jedné konstrukci. Tuto možnost nabízí právě kočárek Kunert Mata 2v1, který byl navržen pro rok 2022, a uspokojí i potřeby nejnáročnějších rodičů. A čím že je tento kočárek tak jedinečný?

dětská ručička

  • Design s možností výběru designu. Tedy si vyberete takový, který nejvíce zaujme vás, a bude se hodit k pohlaví vašeho dítěte. Pro chlapce jsou ideální provedení LEAVES, tedy s listovým vzorem, jednoduchý BLACK, nebo JUNGLE, dívky se zase mohou vozit v designových provedeních jako třeba FLOWERS, který má zajímavý květinový vzor, nebo PINK, který je jemně narůžovělý.
  • Dále je i hliníkový rám vyráběn v několika barevných provedeních, a vybere si tak každý.
  • Výškově nastavitelná rukojeť vám umožní vozit dítko v poloze, která je vám nejmilejší, aniž byste se museli hrbit, nebo držet ruce v nepřirozené poloze.
  • Velká gelová kola zkrátka nepropíchnete, a jsou tedy vhodné do jakéhokoliv terénu, a to ať už do města, nebo na polní cesty.
  • Otevřený nákupní košík, který je umístěn pod korbičkou, vám umožní uložit váš nákup, nebo sebou vzít třeba občerstvení na piknik, aniž byste se museli zatěžovat nošením batohu.
  • Kočárek snadno složité, a můžete jej tak brát na cesty s sebou.
  • Hluboká korbička má větratelnou stříšku, kterou oceníte obzvlášť v dusném počasí, nastavitelnou opěrku zad, pokud už se dítě rádo dívá ven, madlo an přenášení korbičky, aby si dítko mohlo na návštěvě dopřát odpočinek.
  • Sportovní korbička pak disponuje možností nastavení po směru, ale i proti směru jízdy, a tak záleží na vašem dítku, zda raději bude vyhledávat pohled na rodiče, nebo se rozhlížet po okolí. Pětibodové bezpečnostní pásy s polstrováním zaručí vašemu dítěti maximální bezpečí i pohodlí. Opěrku zad můžete nastavit i do úplného lehu, pokud se dítko rozhodne si po cestě trošku zdřímnout. A nastavit lze i opěrku an nohy, aby dítě mělo nohy v poloze, která mu vyhovuje nejvíce.

Copyright 2023 | Theme By WPHobby. Proudly powered by WordPress