Politika - 23. 4. 2022

Baví vás naše politika?

Nikdy moc jsem nevěděla, co to politika vůbec je. Protože o politiku jsem se totiž vůbec nezajímala, protože mě nebavila a nevěděla jsem ani proč tam ty lidé se stále mezi sebou hádají. Copak je to tak zajímavého, že všichni sleduji politiku? Já jsem si říkala, že třeba na tom něco zajímavého bude. Ale taky jsem si vydedukovala, že na politiku se koukají hlavně pouze jenom dospělí lidé. My děti, když mi bylo asi deset let, jsme se koukaly hlavně na pohádky anebo na nějaké seriály. A myslím, že tak to mělo asi devadesát procent dětí taky. Nicméně ale když mi padl čtrnáctý anebo patnáctý rok, tak jsem se docela pomalinku začala zajímat o politiku. Protože jsem chtěla cestovat. Cestování vždycky byl můj sen a chtěla jsem procestovat alespoň půlku světa. Samozřejmě, že se mi to ale nepodařilo a myslím si, že se mi to ani nepodaří.

Chodíte k volbám?

A proto jsem kvůli cestování taky začala studovat politiku. Sice nechodila jsem na žádnou školu, kde se politice někdo věnuje úplně nejvíc, ale o politiku jsem se zajímala v novinách a časopisech a taky v televizi. A musím říct, že to bylo opravdu někdy zajímavé až kuriózní. Protože v televizi většinou říkali taky něco jiného než třeba v novinách anebo časopisu.

Politika řeší všechno.

Tak čemu jsem potom měla věřit? A čemu byste věřili vy? Samozřejmě, že nejlepší je, pokud jste přímo u zdroje, kterému můžete věřit. Jenomže já jsem nikdy u zdroje nebyla. Protože já bydlím v malém městě, které je od Prahy opravdu strašně daleko, takže si nemůžu dovolit někam cestovat, jen abych náhodou někde potkala politiky. A třeba je to dobře. Pokud se ale chcete pořádně vytočit, aby se vám třeba zvedl tlak, Tak doporučuji navštívit nějaké webové stránky, které se věnuji právě politice. Protože četbě o politice se vám nejspíše nebude nikdy klidně spát. I když záleží na tom, co se zrovna v politice děje.

Copyright 2024 | Theme By WPHobby. Proudly powered by WordPress