Firmy - 3. 4. 2022

Míváte děti často nemocné? Kroužky a zájmy vedené z domova

Ne každý jedinec má silnou imunitu, a tak se zvláště u malých dětí stává, že z důvodu časté nemoci nestíhají navštěvovat všechny kurzy a kroužky, na které jste je přihlásili. Výsledkem pak bývá, že umí od všeho jen trochu, nebo možná lépe řečeno, neumí pořádně nic. Stejně jak fungovala distanční výuka, však mohou fungovat i různé zájmové aktivity, které mohou vaše děti dělat z pohodlí domova, tedy i v případě nemoci, nebo špatně nastaveného časového rozvrhu. Jaké to jsou?

Hra na kytaru

Chcete-li aby vaše dítě ovládalo nějaký hudební nástroj, kytara bude pro začátek nejsnazší, a najde si v jeho budoucím životě četné uplatnění. A co víc? Kurzy hry na kytaru jsou již dostupné i ve formě distanční výuky, tedy online. O c ose jedná? Jde vlastně o speciální výuková videa, kde se vaše dítě učí spolu s žákem, ale i učitelem, a to hezky od základů. Peťanovy kurzy nejsou žádnou amatérskou pomůckou, ale skutečně profesionálním kurzem, Díky kterému se vaše dítě naučí hrát na kytaru krok za krokem. A co víc? Můžete se učit také.

dívka s kytarou

Výtvarný kroužek

Výtvarné kroužky jsou výborné jak pro rozvoj fantazie, a uměleckého nadání, tak i pro rozvoj jemné motoriky. Když však není možnost navštěvovat je osobně, můžete mu pomoci, aby se něco naučilo i doma. Jak? Právě za tímto účelem je úžasná stránka Pinterest, kde je spousta návodů, jak vyrábět nejrůznější umělecká dílka. Návody jsou snadno uchopitelné, a tak můžete zvolit, zda se vaše dítě bude ten či onen den věnovat vyšívání, keramice, papírové tvorbě, nebo malování.

dívka s barvičkami

Umění na papíře

Říká se, že papír snese hodně. Ne bezdůvodně najdete v knihkupectvích stovky, snad i tisíce svazků, které jsou plné návodů a rad ohledně spousty zájmů, koníčků, a podobného. S pomocí těchto publikací se vaše dítě může věnovat čemukoliv, co si zamane. Výrobě šperků, pečení, stavění ptačích budek, svým prvním chemickým pokusům. Mimo to si osvojí i umění samostudia, což je velmi šikovná schopnost, která se mu v životě bude hodit.

Copyright 2024 | Theme By WPHobby. Proudly powered by WordPress