Nezařazené - 3. 4. 2021

Ženy, které se nebojí podnikat


Originální nápad je základem úspěchu
Nápad na to, v čem podnikat se zrodí v hlavě většinou nečekaně. Musíte najít obor, který Vás bude bavit ve dne v noci, zkrátka musíte podnikaní dát kus své duše. Základem je vymyslet něco nevšedního, co lidé ještě neznají – originalita se cení. Ať už ženy podnikají ve výrobě voňavých mýdel nebo šijí hračky pro děti, jedno mají společné, a to nadšení pro danou věc. Máte ráda od dětství květiny a vždy jste chtěla být aranžérkou? Zkuste si otevřít malý obchůdek, který bude opravdu nevšední a živit se právě aranžováním květin. Máte rádi sociální sítě a jste milovník módy či nějakého zajímavého sportu? Začněte psát blog o Vašich nevšedních zážitcích, zkušenostech a přidejte pár originálních nápadů.
žena s mobilem u pc.jpg
Co je dobré vědět, než začnete podnikat
Před tím, než začnete podnikat je dobré si ujasnit všechny pro a proti, které by Vás později mohli nepříjemně zaskočit. Samozřejmě je s podnikáním spojené velké riziko, že se zkrátka podniku nebo Vám nebude tak dařit, jak jste si představoval, a to sebou přináší i finanční problémy. Je proto dobré se před začátkem podnikání neukvapit, ale podrobně si vše propočítat a promyslet. Na druhou stranu, když se podnikáním začnete úspěšně život, budete opravdu nadšení nejen z toho, že Vás práce baví, ale také budete pánem svého času. Žádné odchody, příchody, pauzy a omluvenky. Budete sama svým šéfem a za to to opravdu stojí!
pracovnice v kavárně.jpg
V jakých oborech ženy nejvíce podnikají?
Podle průzkumů nejvíce žen podniká v oborech různého poradenství přímo z domova, jiné vlastní malé podniky např. cukrárny, kavárny, butiky aj. Ženy podnikatelky jsou jak v pracovním, tak v osobním životě daleko spokojenější než ženy, které jsou zaměstnány. Mají více času sami pro sebe, na své koníčky, a především na svou rodinu. Jelikož si vydělávají prací, která je naplňuje, jsou klidnější, vyrovnanější a nikdy si nestěžují na své příjmy. Moc dobře totiž vědí, že kolik práce odvedou, tolik financí se jim vrátí. Hlavně svou práci milují, a to je přece nadevše.

Copyright 2023 | Theme By WPHobby. Proudly powered by WordPress