Lifestyle - 18. 11. 2019

Věci, co nejsou nikdy k nalezení, když je zrovna hledáme

To je zákon schválnosti! Kdykoliv něco nutně potřebujete, není to k dispozici. Ať už se jedná o běžné všední předměty nebo osoby, v dané chvíli jakoby se proti vám spikl vesmír a soudil, že dostanete pravý opak – tedy nic. Předměty, které každý den využíváme, a bez kterých bychom si nedokázali představit jediný den jakoby dostaly vědomí s nožičkami a utekly někam do neznáma, kam se dosud náš zrak nepodíval. Tohle je osm věcí, které se nejčastěji ztratí v momentě, kdy je hledáme!
 jehla v seně
Klíče
Všichni jsme to alespoň jednou zažili. Někam jste potřebovali naléhavě jít, sáhnete po věšáku, kde obvykle visí klíče k bytu, domu nebo autu a tam nejsou. Váš vnitřní hlas však sám sobě přísahá, že tam ještě před hodinou byly. Celý odchod se odkládá do té doby, než je najdete.
 
Mobil
Člověk bez mobilního telefonu dnes jakoby nebyl. Bez chytrých telefonů bychom sotva přežili den. Volání, smskování, psání zpráv na sociálních sítích, sjíždění novinek na internetu nebo posílání fotek na Instagram – to vše patří ke každému dni. Jediní, kdo nechápe naši závislost na moderních technologiích jsou senioři, kteří po většinou neumí ani zcela ovládat televizi.
 
TV ovladač
Když už jsme u televize, dálkový ovladač k TV je taky vysoce náchylný k mysterioznímu zmizení. Jasně si pamatujete, že jste jej včera pokládali na stůl a dnes se po něm slehla zem. Časem jej zcela určitě najdete, otázka však je, kdy a kde. Do té doby si musíte poradit s ovládáním přímo na přístroji nebo koupí univerzálního ovladače. Podporuje-li vaše TV ovládání skrz mobilní telefon, využijte toho. Tedy v případě, že vám nezmizne i mobil.
 chybějící kousek puzzle
Peněženka
Peněženka je klíčová část našeho já. Máme v ní nejen peníze, ale také i průkazy a karty. Za předpokladu, že ji nenávratně ztratíte, budete mít co zařizovat: blokaci karet, vytváření nových průkazů atp. Nezapomínejme na ruce šmátralky. Tento objekt nejčastěji mizí přímo z kapes kalhot. Často v tom mají prsty zlodějíčci.
 
Ručník
Znáte to. Jdete se koupat, připravíte si oblečení a ručník, umyjete se a ručník se náhle vypaří. Musíte nazí ťapkat po domácnosti a svou osušku si najít, nebo někoho poprosit, aby ji vám podal. Těžko říct, jestli v tom hraje roli vaše zapomnětlivost nebo temná magie.
 
Ponožky
Ponožky rády ztrácí své kamarádky do páru. Jdete do práce, vyndáte si tuto ochranu nohou a náhle zjišťujete, že k ní nemáte její dvojče. Hledáte, kde se dá, dokonce navštívíte i útroby samotné pračky, ale její opačný klon nikde. Já osobně za to podezírám tzv. „pračkové skřítky“. Žijí v jejích útrobách a kradou specifické kusy prádla. Jinak si to nedokáži vysvětlit.
 
Doklady
Tento případ se především týká opilých jedinců. Jste na cestě domů, zastaví vás policie, žádají doklady, ale žádné u sebe nemáte, přitom jste si je brali. Kdykoliv jsou doklady nejvíce potřeba, někam vysublimují.
 
Domov
Když se někam nastěhujete, ze začátku si jen těžko pamatujete, jak se k sobě domů dostanete. Zejména, když jste opilí. Bloudíte a bloudíte, ale svou domovinu nenalézáte. Váše obydlí se vytratilo.

Copyright 2024 | Theme By WPHobby. Proudly powered by WordPress