Firmy - 23. 2. 2023

Vaše dny v pohodlí

Zná to asi každá žena, že ty dny v měsíci, kdy nás přijde navštívit nepříjemná společnice, která se nazývá menstruace, jsou opravdu náročné, projeví se nám na náladě, na pleti, na všem kolem nás. Některá to tak má, některá ne, ale každopádně jedno mají ženy v těchto dnech společné – touží po tom, aby byly v pohodlí, aby je zbytečně nic nestresovalo, aby prostě bylo všechno na pohodu, ale někdy to jde opravdu ztuha.

menstruace

Do toho chce žena v tomto období dělat i třeba sporty, jít do bazénu, ale tam se to bohužel neobejde bez použití tamponů. Ne každé to je ale příjemné, proto se tomu raději vyhýbá. S tím vám tento produkt bohužel nepomůže, ale pomůže vám naprosto na jedničku s tím, abyste se cítila v bezpečí a komfortně, díky materiálům, ze kterých je vyrobený. Mluvíme tady o produktu, o kterém se můžete dočíst jako o Feminkách. Pojďme se podívat na to, co to tedy je za produkt. Jedna česká firma se jednoho dne rozhodla, že nebude podporovat jednorázové hygienické pomůcky, které se nedokáží v přírodě rozložit, proto nám tady budou dělat společnost dlouhá léta, ale rozhodla se, že vyvine něco smysluplnějšího, co bude mnohem více komfortnější, prodyšné, nebude zapáchat a ochrání nás naprosto stejným způsobem, aniž by nám ženám způsobilo nějaké například kožní problémy.

tampony

Jen se podívejte na menstruační kalhotky a recenze na https://myfemini.cz/. Jedná se kalhotky vyrobené ze stoprocentní kvalitní bavlny, která se s vaší kůží bude rozhodně kamarádit. Střih si vyberete podle toho, jaký preferujete. Klasický nebo s krajkou, či s vysokým pasem, aby se pod něj schovalo i vypouklé bříško, které se v těchto dnech také dokáže o trochu zvětšit? Je to na vás, zakupte si několik kousků podle intenzity vaší menstruace, ať jste vybavená a nic vás nemůže překvapit. Pak hodíte do pračky a použijete dál. To asi s klasickými potřebami nedokážete, že?

Copyright 2024 | Theme By WPHobby. Proudly powered by WordPress