Lifestyle - 22. 12. 2019

V únikové místnosti nuda nehrozí

Zábava na vás čeká na každém rohu. Stačí jí jít naproti a vyzkoušet si i nové druhy her, které vás uspokojí svou napínavou stránkou a akčním profilem. Úniková hra je jednou z těch, kdy se ocitnete v dění záhad a hlavolamů, na které budete muset najít odpověď. Vaším úkolem je postarat se o to, aby byl váš volný den využitý naplno, a to se vám v únikové místnosti nepochybně povede.klíč v zámku

1.Tajemství musí být odhaleno

Hra s názvem Samara nebo Dvojitý agent vám nabídce 2 zcela odlišné příběhy, do kterých se budete muset zcela pohltit. Účelem těchto her je potrápit vaše mozkové závity a dokázat vám, že jsou vaše schopnosti na vynikající úrovni. Nesmí vám při nich uniknout žádný důležitý detail, protože i nepatrná stopa vás dovede na další, díky které budete blíž k jejímu odhalení.
Zjistěte, jaké tajemství se za těmito hrami ukrývá. V týmu 2 – 5 hráčů se vám to povede ještě před uplynutím časového limitu.nádražní hodiny

2.Musíte být pohotoví – čas běží

Cílem únikové hry je vyvolat ve vás pocit adrenalinu. Díky omezenému času, který na hru budete mít, se naučíte pracovat pod tlakem a soustředit se pouze na to, co musíte vyřešit. V průběhu 90 minut na vás čeká nejen několik napínavých chvil, ale i veselá atmosféra, protože se v kruhu vašich nejbližších ocitnete v situaci, kdy budete muset spolupracovat a vyhnout se konfliktům.

3.Zábava v podání záhady

Najít ideální program, který by vás ohromil svým průběhem – nemusí být vůbec těžké. I pro vás bude v únikové místnosti největším adrenalinem odhalit záhadu a zahrát si na detektiva, který bude mít vyšetřování pod palcem. Čeká na vás mnoho hlavolamů, kódů, ale i nápověd, které budou schované v tajemné místnosti.
Nepodceňujte vaše schopnosti a pusťte se do hry s plným nasazením, kdy se nevzdáte do ty doby, než všechny hádanky odhalíte.Vzpomínky, které vám na ni zůstanou se pro vás a vaše přátelé stanou bezesporu nezapomenutelné.

Copyright 2024 | Theme By WPHobby. Proudly powered by WordPress