Mobil - 22. 9. 2021

Tipy na užitečné aplikace pro váš mobil

Shazam

Znáte tu situaci, kdy slyšíte nějakou písničku v rádiu či televizi, nebo někde na internetu, a nedokážete dohledat název? Přesně proto je tu aplikace Shazam. Jednoduše zapněte aplikaci a nechte ji, aby písničku rozpoznala za vás. Během pár vteřin dostanete název i interpreta. Aplikace má v databázi několik miliónů písniček, je tedy nepravděpodobné, že by zrovna tu vaši nenašla. Dobrá zpráva je, že Shazam rozpozná i to, pokud písničku zazpíváte sami. Tedy, většinou.

hudba

Záchranka

I když doufáme, že tuto aplikaci nebudete nikdy potřebovat, pravdou je, že vám může zachránit život. Pokud se dostanete do situace, kdy budete potřebovat složky záchranného integrovaného systému, stačí ji aktivovat, a aplikace odešle záchranným složkám údaje o vaší poloze. Urychlíte tím práci záchranářům, když se k vám budou snažit dostat. Navíc se můžete dostat do situace, kde nebudete tušit, kde jste. Po aplikaci zavoláte na 112 či jiné číslo, dle toho, koho přesně potřebujete a nebudete již muset vysvětlovat zdlouhavě, kde se právě nacházíte.

Stocard

Máte v peněžence desítky kartiček a už se vám ani nedaří zapnout peněženku? Tak přesně pro vás je aplikace Stocard. Nahrajete si do ní všechny kartičky, které máte, a nebudou vám zabírat místo v peněžence. Když budete nějakou potřebovat, jednoduše si ji najdete v aplikaci, kde se vám objeví i s čárovým kódem, a obsluha v obchodu vám ji skenerem načte.

Nákup

Kupi

Chystáte se na nákup konkrétní věci, a chcete vědět, kde je zrovna nejlevnější? K tomu vám skvěle poslouží aplikace Kupi. Dokážete skrze ní vyhledat jakýkoliv produkt, který se prodává v našich obchodech, a ukáže vám, v kterém řetězci je zrovna v tuto chvíli v akci. K tomu vám poskytne i vývoj cen, abyste mohli vidět, jak výhodná zlevněná cena ve skutečnosti je.

Elevate

Aplikace, která procvičí vaši paměť, pozornost, schopnost soustředit se a logické myšlení. prostřednictvím jednotlivých cvičení procvičíte svůj mozek, a ještě se přitom dobře zabavíte. Jednotlivé výsledky a postupný vývoj vašeho progresu můžete sledovat pomocí grafů, které vám aplikace přichystá.

Copyright 2024 | Theme By WPHobby. Proudly powered by WordPress