Žena - 24. 1. 2020

Potřebujete hlídání? Pořiďte si profesionální chůvu

Ne všichni máte babičky a tetičky, které vám pomohou s vaší ratolestí. Potřebujete na chvíli vypnout, v práci se vám nakupila spousta práce a vy nemáte nikoho, kdo by pomohl. Naštěstí řešení existuje. Požádejte o pomoc agenturu, která má k dispozici profesionální chůvy.
Novorozeně a holčička
Teta u vás doma
Tyto agentury vám pomůžou s radostí. Nabízejí hlídání dlouhodobé i jednorázové. Není to školka, kam byste museli dítě pravidelně vozit. Chůva pracuje přímo u vás doma, což je lepší i pro vaše dítě. Není tak vystaveno stresu z cizího prostředí a lépe si zvykne na novou osobu ve svém okolí.
Respektují i vaše specifické požadavky, protože si uvědomují, že každé dítě ji jiné. Má svou vlastní osobnost, může mít nějaký hendikep a podobně. 
Taková teta na hlídání má v péči jen vaše dítě. Proto se mu může věnovat na sto procent. Hodně s dítětem mluví a tím podporuje jeho výdoj řeči.  Učí se s ním, hrají si a chodí na procházky. Po domluvě s vámi, chůva uvaří oběd, uklidí nebo nakoupí, když jde s dítětem na procházku. Vše se ale podřizuje dítěti, protože to je vždy na prvním místě. Až přijdete domů, povykládá vám vše, co za dobu strávenou spolu dělali, co jedli, v jaké náladě dítko bylo.
Agenturní chůvy procházejí pečlivým výběrem a řádným školením, takže se nemusíte obávat, že k vám domů přijde jen tak někdo.
Holčička a mýdlové bubliny
Cena je individuální
Cena za hlídání se velmi liší. Záleží na délce pobytu hlídací tety u vás doma.  Pokud se jedná o pravidelné hlídání, nebo ne. Sazba se určuje většinou hodinově a je v ní zahrnuto i cestovné. Nemusíte mít obavy o svou peněženku, pokud máte více než jedno dítě. Neplatíte tuto cenu dvakrát, nýbrž se to řeší mírným příplatkem k ceně hlídání za jedno dítě. Dobrá agentura vás neodmítne, ani pokud je vaše dítě momentálně nemocné a příplatky si za to neúčtuje.
Pokud si nejste jisté, že taková hlídací agentura je to pravé pro vás, kontaktujte je. Jistě vám rádi zodpovědí jakékoliv otázky, které budete mít.

Copyright 2022 | Theme By WPHobby. Proudly powered by WordPress