Firmy - 17. 2. 2020

Duplicita může být někdy smrtící

Celá řada webových stránek a e-shopů počítá návštěvnost, konverze a třeba i počet dojmů a rozšíření povědomí o své firmě / značce / produktu. Existuje celá řada nástrojů, které zprostředkovávají tyto informace a dokáží poskytnout ucelený obrázek o tom, jakému úspěchu se těší vaše webové stránky. Ovšem někdy mohou být čísla obsažená ve hlášeních poněkud chybná. Někdy se totiž může stát, že to není přesně to pravé ořechové.
člověk pracující na počítačovém kódu
Duplicita konverzí https://www.seolight.cz/duplicita-konverzi dokáže někdy pořádně zatočit s vašimi čísly, hlavně, pokud počítáte s určitým počtem a zakládáte na tom vaše závěry a řešení, například pro optimalizace pro internetové vyhledávače. Někdy to může být pořádně špatné, protože vám například nástroj ukazuje spoustu konverzí například z reklamní kampaně, avšak duplicita některých konverzí nakonec ukáže, že je pouze poloviční. Vy jste ale mezitím spustili další kampaň podobnou té, která měla úspěch ve víře, že se bude úspěch opakovat.

A kdy k takovým duplicitám nejčastěji dochází? Když zákazník nakupuje produkty, objednává si službu nebo činí něco jiného ze dvou různých zdrojů, například klikne na reklamu a potom zadá do vyhledávače vaši firmu jako takovou. Nebo dojde na srovnávací webové stránky a pak na reklamu, nebo si přečte článek o vaší firmě a produktu a klikne na odkaz, aby poté udělal novou záložku a tam si našel něco o recenzích a klikl na odkaz v recenzích. Takových přešlapů se může denně stát několik stovek tisíc, zejména, pokud máte opravdu velkou zákaznickou základnu.člověk nesoucí spoustu krabic

Přesně proto je důležité svěřit práci odborníkovi a jeho prověřeným nástrojům, které dokáží duplicitu odhalit a ukáží vám správný stav. Pokud tedy máte pochyby o vašich číslech a rádi byste se dozvěděli, jak to skutečně je, kontaktujte naši agenturu, která vám více než ráda pomůže a osvětlí vám vaši stávající situaci a nabídne řešení, která budou ušitá na míru přesně pro vás.

Copyright 2022 | Theme By WPHobby. Proudly powered by WordPress