Nezařazené - 3. 6. 2019

Jaké módní kousky neletí


Móda je proměnlivá a to, co bylo in před měsícem dnes už nikdo nenosí. Nebo se najdou kousky, které nenosil nikdy nikdo. Pokud jste viděli, že se člověk snažil tento kousek prosadit, skončil neúspěšně a s posměšky k tomu. O které kousky se jedná?

 ikea budova

Ikea móda

Ne, ne a ne. Začalo to vše jednou taškou, která byla myšlena vážně. Opravdu se měla nosit jako kabelka, což však nevyšlo. A později se začaly další návrhy šířit jako vtip. A nakonec z toho vtip není a někdo si opravdu myslí, že takový výstřelek může vypadat dobře. Ale pro vaše dobro to raději nezkoušejte.

 

Vinylové oblečení

Není nic horšího, než vinylové oblečení, kde vám nevhodně vyniknou jisté partie. Vypadá to nevkusně, obzvlášť když na to postava není příliš stvořená. Ano, u vysokých modelek, které jsou opravdu velmi hubené, můžeme tyto kousky považovat za „téměř normální“. Avšak toto oblečení se nehodí běžně do ulic. Především proto, že jsou spojené s lehkými děvami.

 

Vzorované legíny

Přestože existuje mnoho dam, které se tohoto stylu drží, není to příliš vkusné. Nejen že vám legíny se vzor místo zúžení postavu rozšíří, ale vzor se vám na zadní části roztáhne, deformuje a nevypadá hezky. K tomu se pojí i tendence si brát vzorované tričko, což jen zhorší výsledný dojem.

 pruhované podkolenky

Kozačky na podpatku

Pokud jsou také vysoké a na jehle, řadí se samy o sobě mezi ty nejhorší možné boty. Ale to ještě nevíte, s čím vším to dokáží lidé kombinovat. Už se snad na zemi objevily tyto boty se vším, s čím je lze i nelze zkombinovat. A nejen, že tito lidé vypadají jako naprosto nehezké dámy působící u dálnice, ale také v tom většina lidí neumí chodit. Po zkombinování však máte chuť se jít za toho člověka schovat někam do tmy.

 

Rozhodně si tyto kousky vybírejte velmi opatrně. Vše může vypadat hezky, když se dobře zkombinuje. Ovšem u těchto kusů to je nejen nesmírně obtížné, ale většinu času to končí katastrofou.


Copyright 2024 | Theme By WPHobby. Proudly powered by WordPress