Firmy - 12. 11. 2022

Druhy obálek

Když jsem pracovala v papírnictví, tak musím uznat, že mě ta práce hodně bavila. Ale taky bych se ze začátku chtěla přiznat, že mě to tam dříve moc nebavilo a vůbec jich jsem tam nechtěla jít, protože jsem si říkala, že jsem přeci nestudovala střední školu a nedělala jsem si maturitu jenom kvůli tomu, abych prodávala v papírnictví. Jenomže když jsem se dozvěděla, že tam dělá taky moje kamarádka z bývalé základní školy, tak jsem tohle všechno přehodnotila. Ono to vlastně může být zábava. Protože podle mého názoru, když pracujete v práci, kde vás to baví nebo tam máte někoho známého, koho znáte a rozumíte se, tak je potom práce o něco zajímavější a lepší.

Typů obálek je velké množství.

Takže jsem si vzala dva dny na rozmyšlenou, než jsem se šéfovi ozvala. Nejlepší taky na tom ale bylo, že moje kamarádka ze základní školy, která v papírnictví pracovala řekla, že je to opravdu skvělá práce a že šéf je tak je skvělý, že není vůbec přísný jako v jiných pracích. Tak jsem si řekla, že to zkusím. A ze začátku jsem dostala na starosti plastové červené obálky.

Používáte ještě nějaké obálky?

A potom plastové obálky barevné. A taky musím uznat, že plastové obálky barevné se mi moc líbily a ani jsem netušila, že takové plastové barevné obálky ještě vůbec dělají, protože když jsem tohle řekla své babičce, tak se úplně divila. Ona říkala, že takové byly dříve, ale potom se plastové barevné obálky přestaly dělat. A vůbec nevím proč. A pokud i vás zajímá, jak vypadají krásné plastové barevné obálky, tak se podívejte na webové stránky 2pack.cz, kde se dozvíte opravdu mnoho o plastových barevných obálek, ale nejenom o nich. Je tady opravdu mnoho druhů obálek, které byste mohli potřebovat, pokud pracujete v nějaké práci, kde potřebujete v práci papír anebo obálky či další papírenský materiál. Musím říct, že práce je opravdu skvělá a práce s barevnými papírovými obálkami taky, protože jsou pěkné a taky musím říct, že děti ve školce s nimi taky moc rádi pracují.

Copyright 2024 | Theme By WPHobby. Proudly powered by WordPress