Výrobky - 21. 3. 2022

Šetřete prostorem

Chodíte na návštěvy ke kamarádům a všímáte si jejich vybavení bytu nebo domu? Pokud něco z nábytku najdete v každém z nich, tak to bude vestavěná skříň, která bude nenápadná, ale určitě praktická.

Vestavěná skříň je totiž úsporná a praktická, a protože jejím principem je dokonale kopírovat nejrůznější výklenky a jiným způsobem nevyužitelné prostory bytu, mnohdy si ji ani nevšimneme.

vestavěná skříň

Vestavěné skříně https://www.sten-skrine.cz/ z vhodných materiálů, mohou být i dekorativním prvkem nebo zvolíme-li zrcadlovou stěnu, tak může být velice zajímavým prvkem v ložnici.

V každém bytě je třeba šetřit místem, ale je nábytek, bez kterého se v domácnosti neobejdeme. Nemusíme mít ložnici, ale určitě potřebujeme kvalitní postel s kvalitní matrací, abychom měli klidný spánek a naše tělo si dokonale odpočinulo.

Také stůl považujeme za nezbytný, a pokud stůl tak i židle. Ale ve studentských bytech se obejdou i bez stolu a používají japonský styl čili sedí na zemi.

Byt si zařizujeme dle představ o bydlení, ale také podle finanční situace. Investovat do vestavěných skříní, to je investice do bydlení, protože budete-li se někdy stěhovat, vestavěnou skříň si jen s velmi malou pravděpodobností převezete do nového bydlení, právě proto, že je na míru. Ale nový majitel vašeho starého bytu jistě ocení, že už v bytě bude vestavěná skříň.

ložnice

Vestavěná skříň nemusí sloužit je jako šatní skříň. Do předsíně, nebo chodbičky do kuchyně se dají vyrobit skříně pod strop, kterým se někdy říká holubník. Je to prostor, který není úplně běžně přístupný, protože potřebujeme židli nebo schůdky, ale dá se do něj uschovat plno sezónních věcí, jak věci na dovolenou, jak letní, tak zimní. Skříň pod stropem tak maximálním způsobem využije prostor, který je navíc a skříň nebude ničemu a nikomu vadit. Zvolíte-li bílý materiál, návštěva ani nepozná, že má nad hlavou úložné prostory.

Copyright 2024 | Theme By WPHobby. Proudly powered by WordPress