Firmy - 14. 12. 2022

Neignorujme zubaře

Po dlouhou řadu let jsem měl jednu a tutéž zubařku. Než odešla do penze, mnohokrát mě docela potrápila, a byť jsem ji měl rád, dá rozum, že jsem k ní zrovna rád nechodil. A o to raději jsem z její ordinace odcházel. A totéž se opakuje vlastně i u zubaře, u kterého jsem skončil následně. I toho si vážím, i to je vlastně docela slušný a příjemný člověk, se kterým bych se klidně dokázal i kamarádit, ale ta jeho profese… Prostě jsem tam, kde jsem byl. Když pomyslím na to, že bych k němu měl zajít, není mi z té představy zrovna příjemně. A to navzdory tomu, že vím, že mě tam nic zase až tak hrozného nečeká. A že je lepší tam jít teď, když o nic moc nejde, než to nechat na osudu a skončit u něj teprve tehdy, až bude skutečně zle.

zubní kartáček

Prostě to máme my lidé se zubaři těžké. Ale přiznejme si pro úplnost, že oni to mívají leckdy zrovna tak těžké s námi pacienty. Ale konstatujme i to, že se prostě bez sebe neobejdeme. Oni by se bez nás neuživili a my bychom si to bez nich často hodně užili. V přeneseném smyslu slova, pochopitelně.

Díky zubařům máme jistotu, že nás nebude chrup nikdy trápit víc, než je to nutné. A že neskončíme předčasně na kašovité či tekuté stravě, ba že díky nim můžeme mít konec konců i třetí, čtvrté, páté až kdovíkolikáté zuby. A to ať už nám poskytuje zubní péči kterýkoliv z nich. Protože u nás máme jistotu, že jde o lidi skutečně odborně na výši. A vzhledem k tomu, o jak velký kšeft se jedná, jde vlastně o špičku svého oboru. Aspoň podle cen této péče soudě.

dokonalé zuby

A když nám tak poskytne své služby nejlepší zubař Praha clinicplus.cz, můžeme si být jisti tím, že máme štěstí. Protože co jenom by za podobnou péči dala většina světové populace, která nemá to štěstí, aby měla takové odborníky k dispozici! Kdežto my je k dispozici máme. Nebo můžeme mít, pokud chceme. A měli bychom chtít.

Copyright 2024 | Theme By WPHobby. Proudly powered by WordPress