Výrobky - 9. 2. 2022

Mašinka Tomáš hračky pro děti

Děti si oblíbí hrdiny ze seriálů a filmů, které mají rádi. Pak jsou nadšené, když svoje oblíbené postavy mohou mít i doma třeba na oblečení či jiném předmětu. Oblíbenost aktuálního seriálu se během roků mění. Ale seriál o Mašince Tomášovi se vysílá už desítky let a to po celém světě. Vznikají i nové díly, které reagovali na nové kulturní prostředí, a do seriálu bylo zapojeno více žen mašinek, aby to bylo genderově vyvážené. V nových dílech se také mašinky vydávají po světě a děj se tak neodehrává jen na ostrově Sodor.

nádraží pro lokomotivy

Jelikož se tento seriál dětmi oblíbený a to jak u těch nejmenších, tak i u těch větších, tak za tu dobu se Mašinka Tomáš dostala na mnoho věcí, které dětem můžete pořídit. Mašinka Tomáš trackmaster jsou napodobeniny mašinek se kterými si děti mohou přímo hrát. Je možné k nim dokoupit také dokoupit sadu kolejí a další doplňky k této dráze. Děti si tak mohou postavit ostrov Sodor a zažívat s mašinkami nová dobrodružství přímo u nich v pokoji. Děti mohou také zapojit svoji fantazii a logické myšlení a postavit si zcela jedinečnou a originální dráhu pro své mašinky. Pokud si děti vyberou složitou dráhu, tak při jejím sestavení budou opravdu muset zapojit i logické myšlení a trénovat i jemnou motoriku. Ale výsledek bude stát za to a děti si se svými hrdiny užijí mnoho zábavy.

mašinky ze seriálu

Každé dítě si přeje mít své hrdiny ve svém pokoji. Můžete tak dětem pořídit mimo hraček i oblečení s Mašinkou Tomášem, ale také knížky, puzzle, omalovánky, povlečení, polštáře a spousty dalšího. Děti budou nadšené a také je možné lépe namotivujete k úkolům do kterých se jim normálně moc nechce. Když uvidí, že jsou na různých úkolech jejich hrdinové ze seriálu a budou plnit úkoly s nimi, tak je to bude více bavit. Na výběr máte se spousty hraček, které jsou kreativní, vzdělávací a rozvíjejí fantazii, myšlení i jemnou motoriku.

Copyright 2024 | Theme By WPHobby. Proudly powered by WordPress