Firmy - 20. 6. 2020

Jak vybrat svatební šaty

V dnešní době existuje nepřeberné množství modelů svatebních šatů v různých stylech. Hlavním a rozhodujícím faktorem při výběru je tedy váš osobní styl. Položte si otázku “o jakých svatebních šatech jste vždy snila?” Jsou to lehké a splývavé? Nebo naopak velká róba s dlouhou vlečkou? V dnešní době existují salóny, které se přímo zaměřují na určité typy a styly šatů. Pokud bude vaše svatba spíše neformálního rázu, navštivte salón, jež nabízí šaty ve stylu boho.

Typ vaší postavy

Dále je při rozhodování mimořádně důležité zvážit typ vaší postavy. Svatební šaty volte tak, aby zdůraznily vaše přednosti a zakryly případné nedokonalosti. Avšak je nutné abyste se vy sama v šatech cítila dobře, komfortně a sebevědomě. Jakmile oblečete “ty pravé” poznáte to podle pocitu, který přijde jakmile je obléknete.

Trendem poslední doby jsou lehké splývavé materiály, které jsou vhodnou volbou především do horkých letních dnů. Jestliže vyberete krajkové svatební šaty, rozhodně neprohloupíte. Krajka se na vrcholu svatebních trendů drží již řadu let. Navíc působí velice žensky a sexy, ale zároveň rafinovaně.

svatba u moře

Nezapomeňte doladit závoj

Závoj a vlečka patří neodmyslitelně ke svatebnímu dni. Závoj je nutné sladit hlavně s účesem, proto je před jeho výběrem dobré poradit se s kadeřnicí či vizážistou.

svatební kytice růží

Doplňky

Některé nevěsty sáhnou po velmi výrazných doplňcích, jako například velké štrasové náušnice či náhrdelník, což rozhodně není špatně. Mějte však na paměti, že šperky je zapotřebí ladit nejen s šaty, ale také s vaší celkovou vizáží. Pokud zvolíte velmi výrazný a dramatický make up, pak by kombinace s velkými šperky mohla působit poněkud přehnaně. K výraznému líčení lze doporučit jemnější šperky, jako jsou například perly, které celý outfit pouze decentně doplní a oživí.

Ovšem i zde samozřejmě platí, že primárně je rozhodující váš vnitřní pocit.

Copyright 2024 | Theme By WPHobby. Proudly powered by WordPress