Výrobky - 30. 10. 2021

Hubnutí

Pokud vám záleží na vaší postavě i na vašem zdraví a potýkáte se s nadváhou, jistě vás zajímá, jak tento problém vyřešit. Možná už jste vyzkoušeli desítku různých diet a speciálních programů, ale všechno vám přineslo jen krátkodobý nebo dokonce žádný efekt. Pokud chcete zhubnout, musíte změnit jak svůj jídelníček, tak i životní styl. Je potřeba přidat pohyb, spánek a zvýšit pitný režim. Častým problémem u lidí, kterým se nedaří zhubnout bývá nedostatek vody. Jestli pijete hlavně kávu a alkohol, tak tím svému tělu moc nepřidáte. Káva i alkohol vás spíše odvodňují, a naopak vaši snahu zhoršují.

jablko s metrem

Dalším problémem bývá nedostatek bílkovin. Často se stává, že v dobré víře, že snížíme příjem kalorií extrémně snížíme příjem bílkovin, což naši snahu opět pokazí. Proto byste si měli na dostatek proteinů dát pozor a případně je doplňovat formou proteinů na hubnutí. Podívejte se na stránku Goodly a vyberte si příchuť, která vám bude nejvíc chutnat.

Kromě stravy se musíte zaměřit i na pohyb. Začněte s nějakým novým sportem, který vás bude bavit. Nebojte se vyzkoušet i více nových sportů a klidně je mezi sebou střídejte. Dobré taky je na jít si na sport parťáka, který do toho půjde s vámi. Budete se tak navzájem motivovat a podporovat.

zdravá strava

Dále zkuste víc spát. Během spánku probíhají důležité regenerační procesy, které vám také pomůžou zhubnout. Ideální je chodit spát a vstávat přibližně ve stejný čas. Pokud vám to vaše zaměstnání neumožňuje, zkuste alespoň spát přibližně stejný počet hodin. Dospělý člověk by měl denně spát alespoň sedm hodin.

Hubnutím se ale hlavně nestresujte, stanovte si reálné cíle a jděte na to postupně. Pokud chcete opravdu zhubnout, musíte tomu věnovat čas i energii a hlavně vytrvat. Pokud se na to budete soustředit a nevzdáte se hned po prvním neúspěchu, určitě dokážete zhubnout a dostat se na vaši vysněnou váhu.

Copyright 2024 | Theme By WPHobby. Proudly powered by WordPress