Web - 18. 11. 2021

Elektro revize není vhodné podceňovat

Pomineme-li povinnost jako takovou, elektro revize není radno podceňovat i z hlediska bezpečnosti a v neposlední řadě i z důvodu ochrany majetku. Nejedná se tedy pouze o formální záležitost, jak by se na první pohled mohlo zdát, ale pravidelná revize elektroinstalací a spotřebičů může upozornit na vznikající problém a v některých případech také ochránit zdraví či majetek.

Elektrotechnik při práci

Revizi elektrických zařízení může realizovat pouze odborná a kvalifikovaná osoba, která má nejen znalost příslušných legislativ či norem, ale je také k této činnosti oprávněna na základě příslušných zkoušek. Vyznat se v platných normách, příslušných vyhláškách a zákonech týkající se této problematiky vyžaduje nejen profesionální znalosti, ale v optimálním případě také příslušnou certifikaci firmy.

Kvalitní, profesionální firma s dlouholetými zkušenostmi v oboru jako např. Elektro – revtech s.r.o. výše uvedené předpoklady splňuje a současně vám zpracuje cenu revize elektro https://revize-elektro-revtech.cz/cenik/ přímo na míru dle rozsahu. Přičemž i přes vysokou profesionální kvalitu jsou ceny elektro revizí na přijatelné úrovni, zvláště pokud si uvědomíme případné možné důsledky a následky neprovedené revize.

Vysokonapěťové rozvodné zařízení

Revize elektrických instalací a spotřebičů je důležitá a povinná nejen ve firemních a kancelářských prostorech, provozovnách, ale nepostradatelné a ze zákona dané jsou také revize elektroinstalací v rodinných domech, bytech i bytových a polyfunkčních domech. Leckdy majitelé investují nemalé částky do vybavení těchto prostor a jejich majetek v řádech několika stovek tisíc až milionů může být ohrožen zdánlivou maličkostí – neprovedenou elektro revizí.

Můžeme mít výkonné a drahé stroje, přístroje a bezchybně provedenou elektro instalaci, avšak bez vstupní revize, pravidelné kontroly v povinných intervalech a kvalitního odborníka je počáteční investice do zařízení a následná bezproblémová funkčnost ohrožena v čase budoucím … a právě proto se nevyplatí revize jako takové, jakkoliv podceňovat.

Copyright 2024 | Theme By WPHobby. Proudly powered by WordPress