Výrobky - 28. 12. 2021

Cyklistika

Mnoho lidí se snaží zhubnout a opakovaně se jim to nedaří. Každý rok (nebo dokonce každý měsíc) si opakují, že tentokrát už budou jíst zdravě, chodit do posilovny a zhubnou. Proč to ale nikdy nevyjde? Proč pokaždé selžou?

Odpověď na tuhle otázku není jednoduchá, každý může mít na své cestě jiné problémy a bude se s nimi jinak vypořádávat. Nicméně nejčastější chybou je, že se lidé snaží změnit všechno najednou. Dneska ještě pili colu a jedli fastfood, ale představují si, že zítra budou jíst jen saláty a zdravá jídla. Dneska seděli půlku dne u televize, ale zítra ráno chtějí jít běhat a odpoledne do posilovny.

cyklodres

Lidské tělo zkrátka nedokáže změnit všechno na jednou, nemůžete se přes noc jen tak stát úplně jiným člověk. Je potřeba na to jít postupně. Když začnete pomalu do jídelníčku zařazovat zdravější potraviny, každý den si dáte kousek ovoce a zeleniny a několikrát do týdne půjdete na procházku a cvičit, nakonec dosáhnete toho, co si přejete.

Opravdu nikam nespěchejte a nečekejte, že zhubnete za měsíc. Pokud by se vám to povedlo, tak za dalších pár týdnů naberete všechna kila zase zpátky. Dělejte raději pomalé a postupné změny, zkuste jezdit třeba jen dvakrát týdně na kole.

Cyklistika má mnoho výhod. Nejenže na kole vydržíte jen poměrně dlouho, takže oproti třeba běhu můžete spálit více kalorií. Při jízdě na kole navíc trávíte čas venku na čerstvém vzduchu, což vašemu tělu také prospívá. Při šlapání navíc uvolňujeme kolena, takže pokud máte s klouby problémy, tohle vám může pomoci.

cyklisti

Na cyklistiku potřebujete některé základní vybavení. Nejdůležitější je přirozeně kolo, ale nezapomínejte ani na dobré boty a přilbu. Důležité je i správné sportovní oblečení, které vás bude chránit před větrem a zároveň bude odvádět pot. Tím se vyhnete nastydnutí a dalším zdravotním problémům. Podívejte se na nabídku cyklistického oblečení zde: castelli dres C-store.cz.

Copyright 2023 | Theme By WPHobby. Proudly powered by WordPress