Firmy - 20. 4. 2024

Aby měli muži sex


Po nás lidech se mnohdy vyžaduje, abychom byli s něčím rychle hotoví. Šéf nám dá dejme tomu pracovní úkol a chce, abychom ho splnili rychlostí blesku, pak nás tlačí čas a chceme co nejrychleji nakoupit, co nejrychleji dorazit domů, co nejrychleji zvládnout domácí práce, co nejrychleji usnout a ráno zase co nejrychleji doběhnout na autobus, abychom byli co nejrychleji v práci… Prostě rychlost v mnoha ohledech vládne světu.

Ale ne ve všem je rychlost vyžadovaná, a ne vždy je výhodou, pokud něco zvládneme v rekordně krátkém čase. Jsou i záležitosti, u nichž je tomu přesně naopak. Jsou i činnosti, kterým bychom my lidé měli věnovat více a třeba nejlépe i spoustu času. A co patří mezi takové činnosti? Samozřejmě i sex. Právě sex je něco, co by se určitě nemělo uspěchat. Protože jenom dáme-li si na něm záležet a věnujeme mu dost času a energie, stojí výsledek za to.

pár v posteli

Jsou mezi námi muži, kteří jsou v tomto ohledu dokonalí. Věnují se erotickým hrátkám se svými partnerkami dost na to, aby bylo dosaženo oboustranného uspokojení. A tak by tomu také mělo být.

Ale ne všichni muži jsou stejní. A tak někteří sex jenom tak odfláknou, aby se neřeklo, uspokojí se a konec. A někteří by se sexu třeba i rádi věnovali tak, jak tomu má být, jenže je zrazují jejich příliš citlivé genitálie. Když je muž totiž v tomto ohledu příliš citlivý, vyvrcholí moc brzy a sex pak nestojí za nic, pokud vůbec na nějaký ten pohlavní styk dojde.

pár při milování

Ten posledně zmíněný muž toho pochopitelně lituje. A lituje toho určitě i jeho neuspokojená partnerka. Jenže co s tím? Příroda tak dotyčného muže nastavila a proti přírodě se v tomto ohledu nedá bojovat. Nebo dá? Vlastně dá. Lze užívat Dapoxetin Kamagra-pro a tím dosáhnout snížení citlivosti penisu. A pak už se muž tak rychle nevzruší, nevyvrcholí tak brzy a má lepší sex. A o to přece jde.

Copyright 2024 | Theme By WPHobby. Proudly powered by WordPress